FADİME ŞEN

1997 İzmir doğumluyum.Ailemle birlikte İzmir ‘de yaşıyorum. Her zaman hayalimde olan bir mesleği yapmak çok huzur verici, her gün işim de yeni hayvan dostlarımı görmek, onları iyileştirmeye yardımcı olmak bana çok şey katıyor. İlkokulumu ortaokulumu ve lisemi Buca’da okudum. İlkokul ve ortaokul da hayvanları koruma kulübündeydim 🙂 O zamanlar bizim de altı tane civcivimiz vardı ve onlarla ilgilenmek bana çok iyi geliyordu.

Lise de hasta ve yaşlı bakım bölümünü okudum. Ama aklım hala hayvanlarla ilgili bir meslek okumak ve bitirmekteydi. İş üniversiteye karar vermeye geldiğinde çok araştırma yaptım. Bana uygun ve her gün huzurla yapacağım bir mesleği seçmek istiyordum ve en sonunda o işi buldum.

Çok yakın bir arkadaşım bana Aydın’da Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği bölümü olduğunu ve kendinin de bu bölümden mezun olduğunu anlattı. O anda bu bölümü okumalıyım dedim kendime. Tercihlerimi yaptım ve Adnan Menderes Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünü okuyup ve bitirdim.

Hayvan dostlarımızla iç içe olmak onlarla ilgilenmek beni çok mutlu ediyor. Benim de bir muhabbet kuşum var. Meks’le ilgilenmek, ona bilgi edindiğim konularla yardımcı olmak çok güzel bir duygu.

Bir de Kökekuba ailesine dahil olunca bambaşka mutluluk benim oldu.

Tecrübeli hekimlerimizden bilgiler, hayvan dostlarımıza yaklaşım, laboratuvar çalışmaları, ilaçlar, pet kuaför hizmeti ve daha bir çok konuda bana tecrübe kattılar. Onlarla birlikte bu güzel hayvan dostlarımızla ilgilenmek çok keyifli.

İşimi,mesleğimi ve Kökekubadaki ailemi seviyorum. Yaklaşık bir yıldır burada Kökekuba ailesindeyim 🙂

< Geri